Bejelentés

BIT Egyesület
"Hittel tedd meg az első lépést! Nem kell hozzá látnod az egész lépcsőt, csak az első lépcsőfokot."

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek.
Ingyenes tanulmány:
10 megdöbbentő ok, ami miatt nem megy az angol.

Avagy a Találkozások Háza

Szervezetünk 2009 óta EU-s forrásokat is igénybe vesz. Programjait azóta az ekkor létrehozott Freedom Közösségi Házban valósítja meg, amely Debrecen egyik városközponttól távol eső negyedében, a Tégláskertben található.

18 hónap időtartamú projekt keretében sikerrel zárult reintegrációs (munkaerőpiaci, közösségfejlesztő) programunk az állami gondozott vagy szegény családokból származó, tanulási problémákkal küzdő, magas arányban kriminalitás határán mozgó fiatalok számára.

A Freedom Közösségi Ház jelentős mértékű önkéntes munka igénybevételével jelenleg is helyt ad az említett fiatalokon túl, 18-55 éves munkanélküli személyek, nyugdíjasok, a lakosság számára szervezett programoknak.

Állandó tanácssadásaink:
- szociális
- álláskeresési
- képzési tanácsadás
- tehetséggondozás

Ifjúsági programjaink:
- sporttevékenységek
- kreatív klub
- internetklub
- táncklub
- filmklub

A szabadidős tevékenységeken túl oktatási feladatokat is ellátunk, így például pályaorientációs tréning, korrepetálás, angol nyelvklub.

Emellett munkaerő-piaci szolgáltatásokat is nyújtunk.

Közösségfejlesztő tevékenységként kulturális rendezvényeket biztosítunk a hagyományos ünnepkörökhöz kapcsolódóan és azon túl is.

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!