Bejelentés

BIT Egyesület
"Hittel tedd meg az első lépést! Nem kell hozzá látnod az egész lépcsőt, csak az első lépcsőfokot."

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Bibliai Ismeretterjesztő Társulat (BIT) Egyesület

Egyesületünk 1989 óta közhasznú szervezetként vesz részt – Debrecenben – a társadalom életminőségének javításában.

Horizontális alapelveink:
- preventív szemlélet
- komplex, személyre szabott problémakezelés
- rendszerszemlélet
- esélyegyenlőség
- környezetvédelem
- értékközpontú fejlesztés
- keresztyén erkölcsi alapelvek

Fő profilunk 1989-2005 között a keresztyén értékrend és életforma átadása, szociális tevékenység végzése volt. A közben bővülő munkatársi kör szakmai tudása mentén a tevékenységek és célok kibővültek: a hátrányos helyzetű csoportok támogatása és társadalmi integrációjuk segítése kiemelt szerephez jutott.

Az Egyesület közhasznú jogállásának megfelelően hatékony munkát fejt ki az alábbiak mentén:
- egyéni tanácsadás
- családsegítés
- időskorúak gondozása
- munkaerő-piaci szolgáltatások nyújtása
- munkanélküliek támogatása
- gyermek- és ifjúságvédelem
- nevelés, oktatás, képességfejlesztés
- kulturális tevékenységek

Célcsoportunk:
Etnikai, vallási hovatartozás nélkül minden olyan állampolgár, aki szükséget, hiányt szenved azokon a területeken, amelyeken segítő szolgáltatásaink működnek.

Kiemelt célcsoportjaink:
- kallódó fiatalok
- munkanélküli személyek
- idős emberek
- szenvedélybetegek
- hajléktalanok
- családok

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!